چرا ما ؟

معرفی شرکت: 
گروه آسانگار یک هلدینگ تبلیغاتی است که از سـال 1383 و با مجوز رسمی از وزارت فـرهنگ و ارشاد اسلامی بـا راه ­اندازی دفاتر خود در استان­های تهران، البرز(کرج) اقدام به فعالیت در زمینه تبلیغات در مترو نموده است.این شرکت در طول دوره فعالیت خود، مشاور و مجری تبلیغاتی شرکت­ها، کارخانجات تولیدی و بازرگانی بوده است که بعضاً این خدمات تا به امروز ادامه یافته است.
این شرکت، با توجه به بودجه تبلیغاتی مشتریان خود و با در نظر گرفتن شرایط فرهنگی و اقتصادی جامعه همواره توانسته است بسته­ های تبلیغاتی مناسبی جهت ارتقاء بازار فروش محصولات و خدمات مشتریان فراهم آورد.

خط مشی گروه آسانگار


شرکت آسانگار مصمم است با پیشتازی در عرصه نوآوری و تبلیغات یکی از شرکت های برتر ارایه دهنده خدمات تبلیغات در سطح کشور و منطقه شناخته شود. همچنین این شرکت با بهره گیری از ارتباطات قوی و مستمر قادر خواهد بود به عنوان یک شرکت چابک و هوشمند نقش حلقه ارتباطی را بین نهادهای مختلف تصمیم گیرنده و اجرایی در زمینه ارایه خدمات تبلیغات در کشور ایفا نماید. از اين رو مأموريت، چشم انداز، اهداف و ارزش های خود را به شرح ذيل اعلام می دارد:ماموریت

ماموریت

شرکت آسانگار مجموعه ای متشکل از کارشناسان زبده است که با بهره گیری از دانش ارزشمند نظری و تجربیات گرانقدر، فعالیت خود را در دو بخش ذيل دنبال خواهد نمود
1- تبليغات: مشاوره، ايده پردازی، تصوير سازی، طراحی، ساخت و اجرا
 2- فروش: مشاوره، آموزش، ايده پردازی و اجرا

چشم انداز

چشم انداز

داشتن سازمانی متعالی برای برآورده سازی نيازهای مشتريان و كسب رتبه اول در ارائه بهترين خدمات تبليغات در سطح كشور

اهداف کلان

اهداف کلان

افزایش رضایت مندی مشتریان، به نحوی که مشتریان به شركت وفادار گردند.افزایش کیفیت خدمات، به نحوی که مشتریان در کیفیت انتخابی بهتر از ما نداشته باشند.کاهش زمان ارائه خدمات، به نحوی که در اسرع وقت کار با کیفیت به مشتریان تحویل گردد.افزایش بهره وری سازمانی، با تکیه بر نوآوری ،خلاقیت و کار تیمی، به نحوی که موجب صرفه جویی و استفاده بهینه منابع در جهت تحقق اهداف گردد.

اساتید و مشاوران آژانس تبلیغاتی آسانگارنظر مشتریان دربارۀ آژانس تبلیغاتی آسانگار

نظر برندها در مورد کیفیت خدماتی که از آسانگار دریافت کردند


  • با مرکز پشتیبانی در خدمت شما هستیم
جهت پشتیبانی یا ثبت نظرات و پیشنهادات خود ابتدا ثبت نام کنید
اگر از قبلا ثبت نام کردید از طریق لینک مقابل وارد شوید ورود

تماس با ما

فاز 4 مهرشهر ، بلوار گلها ، نبش چهار راه مسجد ، ساختمان فاران ، طبقه پنجم واحد 3

02633554430

تهران، میرداماد، خیابان دامن افشار پلاک 29 واحد 10

02188648938