تعرفه تبلیغات درمترو

تبلیغات در مترو.

1402/05/10_10:9

اهمیت تبلیغات در مترو

زمانی بود که شرکت ­ها از تبلیغات در وسایل نقلیه عمومی خودداری می­ کردند چون افراد بیشتر از خودروی شخصی­شان استفاده می ­کردند، اما امروزه افراد از هر طبقه اجتماعی و با هر سطح شغلی و تحصیلی حتی اگر خودروی شخصی دارند آن را در جایی پارک می ­کنند و از وسایل نقلیه عمومی استفاده می­ کنند و به طور متوسط هر فرد ۳۰ تا ۴۰ دقیقه و یا بیشتر از روز خود را با وسایل حمل و نقل عمومی می ­گذراند و در معرض تبلیغات قرار می گیرند. بنابراین تنها با تبلیغ در داخل این وسایل نقلیه م می توانید مخاطبان زیادی کسب کنید.


مترو که یکی از مهمترین وسایل حمل و نقل عمومی است با ارائه خدمات مناسبی همچون ایجاد ايستگاه‌های قابل دسترس، ارزان بودن قیمت بلیت، سرعت مناسب، سهولت در جابجايی، کاهش اتلاف وقت شهروندان، راحتی و آسايش مسافران موجب تمايل بيشتر مردم به استفاده از این وسیله عمومی شده است.

وقتی که می ­خواهید همه شما را ببینند کجا تبلیغ می­ کنید؟ برای اینکه مخاطبانی در هر سن و سال داشته باشید از فضاهای مترو برای تبلیغات خود استفاده کنید و از آن درآمد کسب کنید. شما می ­توانید مخاطبانتان را نه تنها با بیلبوردها بلکه همچنین از طریق مترو که یک وسیله حمل و نقل عمومی است پیدا کنید که همه اقشار جامعه را در همه جا مورد خطاب قرار می ­دهد.

مزایای تبلیغات در متـرو

1.ارزان بودن رسانه­ ها به نسبت سایر فضاهای تبلیغاتی کشور

2.پوشش دهی و دسترسی گسترده تبلیغات، وسعت خطوط و مسیرهای مترو

3.تجربه موفق برندهای مختلف (گواهی رضایتمندی برندها در پیوست آمده است).

4.قابلیت انتخاب گروه هدف و طبقه ­بندی اقشار بر اساس ویژگی­ های­ فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و جغرافیایی.

5.نگاه ویژه و تمرکز طولانی مدت مخاطبین به متن آگهی (حداقل10 دقیقه و حداکثر30 دقیقه)؛ که این ویژگی منجر به افزایش اثربخشی آگهی می­ گردد.

6.تبلیغات در مترو را نمی ­توان مانند تلویزیون خاموش کرد و آن را نادیده گرفت.

7.برخلاف بیلبوردهای شهری، تبلیغات تابلوها و دستگیره ­های مترو از فاصله نزدیک توسط مخاطبان دیده می ­شود و مخاطب ارتباط بهتری با آن برقرار می­ کند، لذا این تبلیغات دارای کیفیت و تاثیر به مراتب بالاتری می ­باشد.

8.در مترو حتی اگر افراد به رادیو و موسیقی هم گوش دهند، تبلیغات را می­ بینند.

9.با توجه به تعداد کثیر فضاهای تبلیغاتی مترو می ­توان با ایجاد تنوع در طرح­ ها و متن­ ها، پیام­های متعددی در معرض دید مخاطبان قرار داد.

10.درصد فراوانی از بیلبوردها و تابلوهای بزرگ شهری و جاده ­ای توسط مخاطبان دیده نمی­ شود چرا که سـرعت راننـدگان بالا بوده و مشـاهده تابلـوهای تبلیغـاتی خطـرات زیادی را بـرای آنها در پی دارد، در حالیکه با یک طرح زیبا و خلاقانه در فضاهای تبلیغاتی مترو می­توان بدون هیچ خطری نظر مخاطبان را جلب نمود.

11.ازدحام و تعداد بالای مخاطب در هرایستگاه و هر واگن از جمله ویژگی­ های عمدۀ تبلیغات در مترو می­ باشد، چرا که بیش از 3.5 میلیون مسافر در روز از کلیه ایستگاه­ ها تردد می ­کنند (منبع : آمار شرکت قطارهای مسافربری مترو و حومه(

12.عمر طولانی آگهی و امکان استفاده عموم مردم از مترو.

13.عدم امکان قطع تبلیغ یا دور انداختن آن توسط مخاطب این رسانه.

14.سهولت در نصب و اجرای طرح تبلیغات در کمترین زمان ممکن.

آمـار مسافـران در متـرو

آمار مسافران مترو به تفیک جنسیت، شغل و سطح درآمد(سال97)

تبلیغات در متـرو
تبلیغات در مترو تهران :

مجری پذیرش تبلیغات شرکت «بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)» با بـرند«مترو رسانه»:
مترو رسانه به عنوان یک رسانه در حوزه تبلیغات در مترو تهران و حومه فعالیت می کند و کلیه صاحبین کالا و خدمات می توانند از این طریق تبلیغات خود را در تابلوها و دستگیره های داخل واگن ، تابلوهای روی سکوهای مترو و تابلوهای بک لایت کنار پله های برقی داخل مترو اکران نمایند.


جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با تعرفه تبلیغات در مترو کرج و تعرفه تبلیغات در مترو تهران کاتالوگ زیر را مشاهده بفرمایید .  • با مرکز پشتیبانی در خدمت شما هستیم
جهت پشتیبانی یا ثبت نظرات و پیشنهادات خود ابتدا ثبت نام کنید
اگر از قبلا ثبت نام کردید از طریق لینک مقابل وارد شوید ورود

تماس با ما

فاز 4 مهرشهر ، بلوار گلها ، نبش چهار راه مسجد ، ساختمان فاران ، طبقه پنجم واحد 3

02633554430

تهران، میرداماد، خیابان دامن افشار پلاک 29 واحد 10

02188648938