به تیم ما بپیونید. فرم استخدام →
تاریخ ثبت : 1397/10/17_13:53

اهمیت تبلیغات
فقط تلویزیون یا یک روزنامه و یا یک شبکه‌ی رادیویی را بدون تبلیغات تصور کنید! نه! هیچکس نمی‌تواند هرگز چنین چیزی را تصور کند.

اهمیت تبلیغات

امروزه تبلیغات نقش بسیار مهمی در عصر رقابت ایفا می‌کند. تبلیغات یکی از چیزهایی است که برای همه در زندگی روزمره امروز ضروری است، چه تولید کننده، چه معامله گران و چه مشتری. تبلیغات بخش بسیار مهمی است. بیایید نگاهی به چگونگی و جایی که تبلیغات مهم است بیندازیم.

تبلیغات برای مشتریان مهم است:

فقط تلویزیون یا یک روزنامه و یا یک شبکه‌ی رادیویی را بدون تبلیغات تصور کنید! نه! هیچکس نمی‌تواند هرگز چنین چیزی را تصور کند. تبلیغات نقش بسیار پررنگ و مهمی در زندگی مشتریان ایفا می‌کند.

مشتریان افرادی هستند که محصول را تنها پس از اطلاع از موجودیت آن در بازار خرید می‌کنند. اگر محصول تبلیغ نشود هیچ مشتری و خریداری برای شناخت محصول نخواهد آمد چه برسد به خرید محصول، حتی اگر آن محصول برای آنها مفید باشد. نکته‌ی دیگری که وجود دارد این است که تبلیغات به مردم کمک میکنند تا بهترین محصولات را برای خودشان، فرزندانشان و خانواده‌شان پیدا کنند.

وقتی با جایگاه و رتبه بندی محصولات آشنا می‌شوند، قادر به مقایسه‌ی محصولات و در نهایت، خرید بهترین محصولی که به دنبالش بوده‌اند، خواهند بود و اینگونه پول ارزشمند خود را به بهترین شکل هزینه کرده‌اند. بنابراین تبلیغات بسیار برای مشتریان مهم است.

تبلیغات در مترو

تبلیغات برای فروشندگان و شرکت‌های تولید کننده‌ی محصولات بسیار مهم است. بله! تبلیغات نقشی بسیار حیاتی برای تولید کنندگان محصولات و همچنین فروشندگان محصولات ایفا می‌کند زیرا:

تبلیغات به افزایش فروش کمک می‌کنند:

تبلیغات به تولید کنندگان و یا شرکت‌ها کمک می‌کنند تا رقیبان خود را شناخته و برنامه‌ریزی کنند تا سطح رقابت را بالا ببرند. اگر هر شرکتی بخواهد محصول جدیدی را به بازار معرفی کند، تبلیغات بستر آن را فراهم خواهد کرد و به مردم کمک می‌کند از محصولات جدید آگاه بوده و بتوانند آن را تهیه و استفاده کنند. تبلیغات همچنین به نشان دادن حسن نیت شرکت و به دست آوردن وفاداری مشتری پس از مدتی کوتاه، کمک می‌کند.

تبلیغات برای جامعه نیز اهمیت دارد:

تبلیغات به آموزش مردم نیز کمک می‌کند. برخی از مسائل اجتماعی از قبیل کودکان کار، مصرف مشروبات الکلی، کشتار دختران، سیگار کشیدن، آموزش برنامه‌ریزی خانوادگی و غیره وجود دارد که تبلیغات با آنها دست و پنجه نرم می‌کنند. بنابراین تبلیغات نه تنها نقش مهمی در فروش محصولات در زمینه‌های مختلف دارد، همچنین نقش بسیاری حیاتی در جامعه ایفا می‎‌کنند.

تبلیغات در مترو

شرکت آسانگار مصمم است با پیشتازی در عرصه نوآوری و تبلیغات یکی از شرکت های برتر ارایه دهنده خدمات تبلیغات در سطح کشور و منطقه شناخته شود. همچنین این شرکت با بهره گیری از ارتباطات قوی و مستمر قادر خواهد بود به عنوان یک شرکت چابک و هوشمند نقش حلقه ارتباطی را بین نهادهای مختلف تصمیم گیرنده و اجرایی در زمینه ارایه خدمات تبلیغات در مترو در کشور ایفا نماید.کلمه کلیدی :

تبلیغات

نام نویسنده :سپیده شاه مرادی. الگام