به تیم ما بپیونید. فرم استخدام →


تبلیغات در متـرو تهران و حومـه.

روزانــه قریب به “چهار ميليــون نفـر” از مـردم تهـــران و حــومه از طریق متـرو جابه‌جا می‌شوند…

آسان

1397/07/07_14:29

ابزارهای تبلیغات محیطی در مراکز خرید:

 

زمانی بود که شرکت­ ها از تبلیغات در وسایل نقلیه عمومی خودداری می ­کردند چون افراد بیشتر از خودروی شخصی­شان استفاده می ­کردند، اما امروزه افراد از هر طبقه اجتماعی و با هر سطح شغلی و تحصیلی حتی اگر خودروی شخصی دارند آن را در جایی پارک می­کنند و از وسایل نقلیه عمومی استفاده می ­کنند. به طور متوسط هر فرد ۳۰ تا ۴۰ دقیقه و یا بیشتر از روز خود را با وسایل حمل و نقل همگانی می­ گذراند و در معرض تبلیغات قرار می ­گیرد. بنابراین تنها با تبلیغ در داخل این وسایل نقلیه می ­توانید مخاطبان زیادی کسب کنید.

مترو که یکی از مهمترین وسایل حمل و نقل عمومی است با ارائه خدمات مناسبی همچون ایجاد ايستگاه‌های قابل دسترس، ارزان بودن قیمت بلیت، سرعت مناسب، سهولت در جابجايي، کاهش اتلاف وقت شهروندان، راحتي و آسايش مسافران موجب تمايل بيشتر مردم به استفاده از این وسیله عمومی شده است.

وقتی که می­ خواهید همه شما را ببینند کجا تبلیغ می ­کنید؟ برای اینکه مخاطبانی در هر سن و سال داشته باشید از فضاهای مترو برای تبلیغات خود استفاده کنید و از آن درآمد کسب کنید. شما می ­توانید مخاطبانتان را نه تنها با بیلبوردها بلکه همچنین از طریق مترو که یک وسیله حمل و نقل عمومی است پیدا کنید که همه اقشار جامعه را در همه جا مورد خطاب قرار می­ دهد.


مرتبط ها