به تیم ما بپیونید. فرم استخدام →
تاریخ ثبت : 1397/07/07_14:29

اصول و روش های تبلیغات در متـرو تهران
مترو رسانه به عنوان یک رسانه در حوزه تبلیغات مترو تهران و حومه فعالیت می کند و کلیه صاحبین کالا و خدمات می توانند تبلیغات خود را در تابلوها و دستگیره های داخل واگن ، تابلوهای روی سکوهای مترو و تابلوهای بک لایت کنار پله های برقی داخل مترو اکران نمایند.

ابزارهای تبلیغات محیطی در مراکز خرید:
زمانی بود که شرکت­ ها از تبلیغات در وسایل نقلیه عمومی خودداری می ­کردند چون افراد بیشتر از خودروی شخصی­شان استفاده می ­کردند، اما امروزه افراد از هر طبقه اجتماعی و با هر سطح شغلی و تحصیلی حتی اگر خودروی شخصی دارند آن را در جایی پارک می­کنند و از وسایل نقلیه عمومی استفاده می ­کنند. به طور متوسط هر فرد ۳۰ تا ۴۰ دقیقه و یا بیشتر از روز خود را با وسایل حمل و نقل همگانی می­ گذراند و در معرض تبلیغات قرار می ­گیرد. بنابراین تنها با تبلیغ در داخل این وسایل نقلیه می ­توانید مخاطبان زیادی کسب کنید.

تبلیغات در مترو تهران

مترو که یکی از مهمترین وسایل حمل و نقل عمومی است با ارائه خدمات مناسبی همچون ایجاد ايستگاه‌های قابل دسترس، ارزان بودن قیمت بلیت، سرعت مناسب، سهولت در جابجايي، کاهش اتلاف وقت شهروندان، راحتي و آسايش مسافران موجب تمايل بيشتر مردم به استفاده از این وسیله عمومی شده است.

وقتی که می­ خواهید همه شما را ببینند کجا تبلیغ می ­کنید؟ برای اینکه مخاطبانی در هر سن و سال داشته باشید از فضاهای مترو برای تبلیغات خود استفاده کنید و از آن درآمد کسب کنید. شما می ­توانید مخاطبانتان را نه تنها با بیلبوردها بلکه همچنین از طریق مترو که یک وسیله حمل و نقل عمومی است پیدا کنید که همه اقشار جامعه را در همه جا مورد خطاب قرار می­ دهد.

تبلیغات در مترو تهران

تبلیغات در مترو تهران :

آسانگار مجری پذیرش تبلیغات شرکت «بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)» با بـرند«مترو رسانه»:
مترو رسانه به عنوان یک رسانه در حوزه تبلیغات مترو تهران و حومه فعالیت می کند و کلیه صاحبین کالا و خدمات می توانند تبلیغات خود را در تابلوها و دستگیره های داخل واگن ، تابلوهای روی سکوهای مترو و تابلوهای بک لایت کنار پله های برقی داخل مترو اکران نمایند.کلمه کلیدی :

نام نویسنده :سپیده شاه مرادی. الگام